050-2700577 


כיפות לחתונה עם הדפסה אישית

חתונה אירוע מרגש ומיוחד, אירוע אשר בה לציין את סיום תקופת הרווקות ואת התחלת החיים המשותפים. תהליך הפקת טקס החתונה מצריך מבני הזוג מחשבה וזמן לתכנון האירוע. כל זוג העומד לפני הפקת חתונתו מעוניין בתוצאה המרבית להשקעתו.

אך ישנה בעיה, לזוגות רבים חסרים הידע, הניסיון והזמן לשם הפקת אירוע איכותי ומרגש שיפיק את מלוא תועלת ההשקעה. לשם הפקת התוצאה המרבית להשקעתכם יש לקחת בחשבון פרטים קטנים אך חשובים, יש לבחון בקפידה כל בעל שירות המוזמן לאירוע שלכם וכל פריט שעומד להשפיע על האירוע שלכם.

באתרנו תוכלו למצוא מידע שימושי רב שנאסף ונאגר במיוחד בשבילכם על מנת לעזור להגיע לתוצאה הטובה ביותר והיפה וביותר במינימום השקעה. מומלץ לעיין בדפי האתר ובבלוג האתר ולהחכים מהמאמרים.

בדף זה תוכלו למצוא פרטים על מוצר קטן אך מרגש ומיוחד, מוצר המסמל את הדת היהודית- הכיפה. את הכיפה נוהגים הגברים היהודים לכבוש באירועים דתיים כמו: בר מצווה, חתונות, שבתות, חגים ועוד. ישנם גברים רבים אשר נוהגים ללכת עם הכיפה ביום יום בשל הקרבה שלהם לדת. ישנם סוגים שונים של כיפות מחומרים ובעיצובים שונים.

אירוע החתונה הנו אירוע יהודי בו, נשבעים אמונים בני הזוג. אנחנו בפלא קט, יכולים בעזרת מדפסות מיוחדות לקחת את הטקס היפה והמרגש הזה ולהוציא ממנו מזכרת נפלאה לאורחים שלכם. כיפות לחתונה מרגשות במיוחד. מזכרת זו תלווה את האורחים שלכם לאורך אירועים רבים בחיים. הכיפות שלנו הינן יפות חגיגיות ואיכותיות. איכות ההדפסה שלנו גבוה, ההדפסה אינה מתקלפת או דוהה. הכיפות לחתונות עשויות מבד סאטן לבן איכותי ומרשים. על גבי הבד אנחנו נדפיס הדפסה שתותאם בדיוק לרצונכם. לפני ייצור הכיפות לאירוע שלכם, ישב גרפיקאי ויעצב בשבילכם כיפה ע”פ הוראותיכם. לאחר סיום העיצוב תשלח אליכם סקיצה לאישור. רק לאחר האישור שלכם ולאחר שתהיו מרוצים ב100% אנחנו נתחיל להדפיס על הכיפות.

חברתנו היא אשר מדפיסה את הכיפות לחתונה, בשל כך אנחנו יכולים להבטיח לכם מחיר אטרקטיבי ובקרת איכות לכל כיפה. לאורך כל האירוע מומלץ להימנע מלקיחת שירות באמצעות מתווך. הדבר יגרום לעמלות תיווך שלא תדעו עליהן ובכך תיקרו את עלות הפקת האירוע.

זמן האספקה מהיר ונוח. פלא קט אינה מגבילה אתכם במינימום הזמנה. ניתן לשלב את הכיפות לחתונה עם שירותי אטרקציות נוספים של חברת פלא קט ובכך ליצור חבילה משתלמת וחסכונית ולחסוך בעלויות. אנחנו

שירותים נוספים לחתונות הניתנים לשילוב בחבילה עם הדפסות הכיפות לחתונות: מגנטים לאירועים, מחזיקי מפתחות לאירועים, ספרי תהילים לאירועים, הדפסה על חולצות לחתונה, קישוטים לרכב לאירועים.

 

 

 


צור קשר
 הטבות ומבצעים 

מבצעים מיוחדים על מבחר

אטרקציות לאירועים:


30% הנחה על
 

מגנטים לאירועים  ללא הגבלה!


30% הנחה על 

מחזיקי מפתחות לאירועים ללא הגבלה!  

בלעדי!
מזכרות מיוחדות לחתונה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים