050-2700577 


מגנטים לאירועים   

מגנטים לאירועים מאירוע חתונה
מגנטים לאירועים בשיטת הדפסה חדשנית באיכות הטובה ביותר!
מגנטים שלא דוהים ולא מתקלפים

מבצעים מיוחדים על חבילות מגנטים לאירועים באיכות הטובה ביותר.
 

מבצע מיוחד עד סוף החודש:  
הזמינו חבילת מגנטים לאירועים ללא הגבלה או מחזיקי מפתחות לאירועים וקבלו מאיתנו מתנת סובלימציה מתנה עם תמונה מהאירוע שלכם לבחירה! דובי כרית כוס חולצה אבן בזלת ועוד.. 

מתנה בשווי של עד 200 ש”ח

אז למה אתם מחכים? התקשרו עכשיו ושריינו תאריך: 
050-2700577  

אצלנו תוכלו למצוא את כל סוגי המגנטים לאירועים ועוד שלל מזכרות לחתונה
מגנטים מעץ לאירועים,  מגנטים בצורות, מגנטים פולארויד.  

אם איכות המגנטים חשובה לכם
אם איכות הצילום חשובה לכם

אם ייחודיות המגנטים חשובה לכם
אם איכות הצוות והשירות חשובים לכם
אם מחיר הוגן חשוב לכם

כדי שתהיו שמחים, הגעתם למקום הנכון!

הזמנת מגנטים לאירוע כוללת אביזרי צילום מיוחדים כגון: שפמים, משקפיים, כובעים מיוחדים ועוד שלל אביזרים מגניבים.

למה להזמין מגנטים לאירועים דרכינו?

  •     אצלנו תקבלו מגנטים איכותיים המופקים מחומרי הגלם הטובים ביותר! אנחנו לא מנסים להוזיל עלויות על חשבון איכות המגנטים שלכם! 
  • המגנטים שלנו לא דוהים אף פעם! הניסיון העשיר של פלא קט בהפקת מגנטים באירועים הביאה אותה לידי מקצועיות וידע חשובים. אנו יודעים בדיוק איזה נייר דרוש, איזה למינציה דרושה ואיזה מדפסת ודיו.
  • מאגר עצום של מסגרות המתאימות לכל סוגי האירועים.
  • התאמה אישית של מסגרות בליווי וייעוץ גרפיקאי. אם לא מצאתם מסגרת מתאימה לכם מהמאגר שלנו, אנחנו נהייה אחראים לעיצוב מסגרת שתהייה בדיוק לשביעות רצונכם. לרשות חברת פלא קט גרפיקאים מובילים.
  • חברת פלא קט מגיעה לכל אירוע עם ציוד גיבוי על מנת להבטיח הספק גדול באירוע. תקלה במדפסת? אין לנו זמן להתעסק עם תקלות.. אנחנו מוצאים ישר מדפסת גיבוי.

מגנטים לאירועים עם מסגרות מיוחדות     


מגנטים לאירועים בצורת פולארויד!

מגנטים לאירועים מיום הולדת
מגנטים לאירועים בהתאמה אישית לפי הרצון של הלקוח
מגנטים פולארויד בהתאמה אישית

מגנטים בכל הצורות!
מעץ איכותי 
מגנטים לאירועים מעץ איכותי בעל ברק

נשמח לבוא לשימחה שלכם, לשמוח ולשמח אתכם.


מגנטים לאירועים כך הדברים שחשוב שתדעו…

מפיקים אירוע שמח ומרגש? רוצים לפנק את האורחים שלכם באטרקציה המבוקשת ביותר כיום בעולם האירועים, באטרקציית המגנטים לאירועים?
רוצים לקבל את השירות הטוב, האדיב, הנדיב, החייכן והמקצועי ביותר?

אתם צודקים! אירוע טוב נמדד מאוסף רב של החלטות נכונות וטובות. אל תתפשרו! השקעתם מזמנכם, השקעתם מכספכם, מגיע לכם הטוב ביותר. לשמחתנו אנחנו יכולים להרגיע אתכם לסגור לכם פינה ולהשאיר אתכם בראש שקט בכל אשר נוגע למגנטים לאירועים.

חברת פלא קט הנה יצרנית מתנות לכל סוגי האירועים ולכל סוגי המטרות. החברה מתמחה בהתאמה אישית של המתנות לפי רצון הלקוח, כל מתנה מקבלת מגע אישי לפי הנחיות הלקוח וכך גם המגנטים שיחולקו באירוע שלכם.

חברת פלא קט מתחייבת לא רק על איכות המגנטים אלא גם על השירות! כן, כן גם על איכות השירות. מקצוע הפקת מגנטים לאירועים דורש מהצוות תודעת שירות גבוה. חשבו על זה רגע.. עם כמה אנשים צלם מגנטים לאירועים עובד? מאות ואלפים בחודש, הצלם פוגש במאות אורחים וצריך להיות סבלני ואדיב לכולם, המקצוע האינטנסיבי הזה לפעמים קשה, אך זה לא מאמור לפגוע כלל בשירות, הצוות אמור להיות סבלני וחייכן כל הזמן, להקרין אנרגיה חיובית ושמחה באירוע שלכם.

חומרים איכותיים כמעט כל צלם מגנטים יכול לרכוש, אך חשוב שתבינו, יש דברים שאינם נרכשים בכסף אלא נרכשים מניסיון של שנים. תודעת שירות גבוה זהו מרכיב חשוב ביותר! שלא ניתן לרכוש בחנות המספקת חומרי גלם. תודעת שירות רוכשים מנסיון ובהשתפשפות בשטח. אם נראה לכם שתודעת שירות אינה מרכיב אשר משפיע על איכות המגנטים של האורחים שלכם את טועים בגדול!  תודעת השירות של הצוות משפיע באופן ישיר גם על איכות המגנטים, אנו רוצים שהאורחים שלנו יצטלמו עד שתצא להם תמונה טובה בה כולם נראים טוב. אנחנו לא רוצים שבגלל צלם חסר סבלנות יצאו לאורחים שלנו מגנטים שלא ראויים להדבקה על המקרר. מגנטים שלא דוהים ולא מתקפלים הם חשובים אך איכות המגנט נקבעת גם מאיכות הצילום! מה שווה מגנט שלא ידהה אף פעם ולא יתקלף עם התמונה שלו לא יפה?
כשאנו כותבים האורחים שלנו זה בטח נשמע לכם קצת מוזר.. אבל אנחנו באמת מאמינים שצוות המגנטים לאירועים הוא חלק בלתי נפרד מצוות הפקת האירוע וכן, גם לצוות הפקת המגנטים לאירועים יש תפקיד בהצלחת האירוע. מבחינתנו היחס שיקבלו האורחים יהיה זהה ליחס שניתן לאורחים באירועים הפרטיים שלנו.
חוגגים יקרים שלנו אל תתפשרו על איכות השירות!

חברת פלא קט הנה חברה המתמחה בהפקת  אטרקציות מיוחדות לאירועים . בין האטרקציות שלנו תוכלו למצוא: מחזיקי מפתחות לאירועים, מגנטים מיוחדים לאירועים, הדפסה על ספלים לאירועים ועוד.
כל העובדים המעוסקים ללא יוצא מן הכלל עברו סינון קפדני והכשרה מקצועית אינטנסיבית על מנת לעמוד בסטנדרטים הגבוהים של החברה. 
אוקיי, אז עד עכשיו נגענו בנקודה חשובה מאוד אבל כמו שאתם בטח משערים, אי אפשר לקחת את הצוות שלנו הביתה.. אך יש עוד נקודה חשובה שאיתה דווקא כן הולכים הביתה- המגנטים שמופקים באירוע שלכם, התוצאה הסופית, הסיבה שבגללה הזמנתם חברה המתמחה בהפקת מגנטים לאירועים.

גם בנושא איכות המגנטים יש דברים שיש לקחת בחשבון. קראו טוב את הקטע הבא, זה עלול לעשות את ההבדל במגנטים שיהיו באירוע שלכם.

ראשית כל דעו מגנטים לאירועים לא אמורים לדהות! לא עוד שנה ולא עוד 15 שנים, המגנטים לאירועים לא אמורים לדהות אם עושים הכל כמו שצריך ומשתמשים בחומרים שצריך. אסור לעגל פינות!

אתם בטח שואלים את עצמכם, מאיזה פינות עגולות להיזהר במגנטים לאירועים ומה יש לוודא לפני שסוגרים עם צוות שמתמחה במגנטים לאירועים?
יש לוודא שמפיקי המגנטים משתמשים במדפסת 6 צבעים ולא 4 צבעים.
תמונות שמודפסות במדפסת 6 צבעים יוצאות חדות יותר, איכותיות יותר ומושכות יותר. ההבדל הקטן הזה אולי נשמע לכם קטן אבל תאמינו לי שאחרי שתשוו בין תמונות שהודפסו במדפסת 4 צבעים לבין תמונות שהודפסו במדפסת 6 צבעים תבינו את גודל ההבדל.
יש לוודא שמפיקי המגנטים משתמשים בנייר פוטו איכותי! נייר פוטו RC לפחות 260 גרם.
אל תתפשרו! התעקשו על איכות הנייר.

בדקו עם המפיקים של המגנטים לאירועים עם איזה דיו הם עובדים. תדרשו דיו מקורי של אחת מהחברות הגדולות והמוכרות.. הימנעו משימוש בדיו זול שלא עבר ביקורת איכות, שעלול לדהות ולהוציא צבעים לא יפים וחדים.

דרשו למינציה למגנטים שלכם. הלמינציה מניילנת את התמונה ושומרת עליה, נותנת לה שכבת מגן. בדקו ובררו עם הצלם באיזה ציוד צילום הוא משתמש על מנת לבחון את מקצועיות החברה. פלאש חיצוני חובה.
וודאו שעורך המגנטים יודע כיצד לערוך ולשפר תמונות דרך המחשב. חשוב שעורך המגנטים ידע היטב כיצד לערוך תמונות ולשפרן על מנת שלא יצאו תמונות חשוכות או תמונות שרופות. 

סכמו זמני עבודה עם הצוות שמגיע לאירוע שלכם. באיזה שעה הצוות מגיעה לאולם, באיזה שעה צוות המגנטים מתחיל לצלם ומתי הוא מפסיק לצלם.

סכמו על גודל הצוות שמגיע לאירוע שלכם. הפקת מגנטים לאירועים דורשת צילום, פיתוח, למינציה, חיתוך, הדבקה. אנחנו מאוד לא רוצים שכל העבודה תיפול על אדם אחד אנחנו רוצים למנוע מצלם המגנטים לאירועים להתעסק בדברים אחרים חוץ מצילום. התעסקות צלם המגנטים לאירועים בדברים אחרים יגרמו להיעלמותו של הצלם מהאירוע, לפספוס רגעים חשובים ולתפוקה מועטה וכן, לאיכות ירודה של המגנטים לאירועים בגלל לחץ הזמנים. מטרתנו שאת תהליך הפיתוח יבצע אדם שלא קשור לצילום, אדם שמיומן בפיתוח מהיר, בפיתוח טוב, בחיתוך מהיר, בהדבקה מהירה ובניילון מהיר וטוב.
סגרתם מגנטים לאירוע שלכם ללא הגבלה? דרשו שיגיעו לפחות שני אנשי צוות!
אטרקציות הניתנות לשילוב באירועים עם מגנטים לאירועים: מחזיקי מפתחות לאירועים, תליון לרכב בצורות, הדפסה על כוסות, הדפסה על כריות.
עם התפתחות אטרקציית המגנטים באירועים קמו חברות הפקה רבות. חלק מחברות אלה מקצועיות וחלקן רק מתיימרות להיות מקצועיות. חברות רבות חוסכות בעלויות על חשבון איכות המגנטים שלכם!
החיסכון של חברות אלה יכול לבוא מכמה כיוונים:
איכות צוות ההפקה אותו הם שולחים לאירוע שלכם ( צלם לא מקצועי מפיק מגנטים חסר ניסיון)
כיוון נוסף בו חברות מגנטים רבות חוסכות הוא איכות חומרי הגלם. ישנן חברות שמעדיפות להשתמש בחומרי גלם זולים אשר ישפיעו על איכות המגנטים שיופקו באירוע שלכם.
  • יש להזהר מחברות חובבניות וחסרות מקצועיות שיפיקו באירוע שלכם מגנטים לא איכותיים ויחסכו בהוצאות חומרי הגלם על חשבונכם.
  • יש להזהר מחברות שמבטיחות דבר אחד אך בפועל מבצעות דבר אחר.

אצלנו כל האותיות הקטנות הן בעצם גדולות, אין לנו מה להסתיר.
דרשו את מלוא התמורה להשקעתכם! המנעו מחברות חובבניות על מנת למנוע הפתעות לא נעימות באירוע שלכם.

אנו מתחייבים לתת לכם את השירות הטוב ביותר
המוצר האיכותי ביותר
המחיר ההוגן ביותר
אנשי צוות מקצועיים ואדיבים בעלי תודעת שירות גבוה

אנחנו לא באים לשחק משחקים! הפקת מגנטים לאירועים היא הפרנסה שלנו.
זה לא תחביב שלנו.

ישנם מקרים בהם הזול הוא היקר והיקר הוא המשתלם, ביחרו את ספק המגנטים לאירועים בחוכמה. אל תתפתו להצעות זולות ומפתות במיוחד, דבקו המטרה לשמה הזמנתם מההתחלה את המגנטים, לשם ריגוש האורחים ויצירת מזכרת מרגשת מהאירוע שלכם לכל החיים, אל תזמינו מגנטים שתראה יפה בחודשיים הקרובים, הזמינו מזכרת שתשאר יפה לכל החיים.


צור קשר
 הטבות ומבצעים 

מבצעים מיוחדים על מבחר

אטרקציות לאירועים:


30% הנחה על
 

מגנטים לאירועים  ללא הגבלה!


30% הנחה על 

מחזיקי מפתחות לאירועים ללא הגבלה!  

בלעדי!
מזכרות מיוחדות לחתונה

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים